KONKURS Z ATRAKCYJNYMI NAGRODAMI ZA POLECENIA

 

KUP ZBIORNIK NA PALIWO, POLECAJ I WYGRAJ ZBIORNIK MOBILNY W TWOJEZBIORNIKI.PL

 

Jeżeli w okresie od 01.08.2021 do 31.10.2021 kupisz dowolny dwupłaszczowy zbiornik na paliwo, Adblue, olej opałowy lub olej przepracowany i polecisz nas swoim sąsiadom, znajomym, kontrahentom, a oni także dokonają zakupu dwupłaszczowego zbiornika w tym okresie, to jeżeli uzyskasz największą liczbę poleceń zakończonych zakupem otrzymasz od nas zbiornik mobilny do transportu oleju napędowego Truckmaster o pojemności 900 litrów. 2 miejsce premiowane będzie zestawem do dystrybucji benzyny na tablicy montażowej. 3 miejsce to profesjonalny wskaźnik poziomu paliwa Watchman UniRX.

 

 

Regulamin konkursowy

 

  1. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest dokonanie zakupu dowolnego dwupłaszczowego zbiornika na olej napędowy, Adblue, olej opałowy lub olej przepracowany w okresie od 01.08.2021 do 31.10.2021r, z oferty dostępnej na stronie twojezbiorniki.pl, oraz polecenie przynajmniej 1 osoby, która również dokona zakupu dowolnego dwupłaszczowego zbiornika w tym okresie.

  2. Podczas zakupu zbiornika poprzez sklep twojezbiorniki.pl należy wpisać „ZAKUP KONKURSOWY” w polu „UWAGI”. Jeżeli składacie zamówienie poprzez email lub telefonicznie należy w jasny sposób zakomunikować, że jest to ZAKUP KONKURSOWY.

  3. Osoba polecana składając zamówienie powinna wpisać Imię i Nazwisko osoby lub Nazwę Firmy polecającej w polu „UWAGI” lub w jasny sposób udzielić informacji na ten temat naszemu pracownikowi infolinii. W przypadku nieudzielenia takiej informacji zakup nie będzie traktowany jako konkursowy.

  4. Do wzięcia udziału w konkursie uprawnione są zarówno osoby fizyczne, gospodarstwa rolne jak i firmy o różnym profilu działalności.

  5. W przypadku gdy dwóch lub więcej polecających uzyska taką samą liczbę poleceń zakończonych zakupem, wyłonienie zwycięzcy odbędzie się w formie losowania. W tym przypadku polecający, którzy przegrają losowanie automatycznie zajmują 2 i odpowiednio 3 miejsce w konkursie.

  6. Do udziału w konkursie uprawnieni są także dokonujący zakupu w formie ratalnej.

  7. Warunkiem wyłonienia zwycięzców w konkursie jest przystąpienie do niego, w okresie od 01.08.2021 do 31.10.2021r, przynajmniej 10 uczestników, którzy dokonają przynajmniej 1 polecenia zakończonego zakupem. W przypadku gdy do udziału w konkursie zgłosi się mniej niż 10 osób konkurs zostanie uznany za nieważny.

  8. Wyłonienie zwycięzców odbędzie się 10.11.2021r. Zwycięzcy o rozstrzygnięciu konkursu zostaną poinformowani mailowo. Nagrody zostaną doręczone w terminie 14 dni roboczych od dnia rozstrzygnięcia konkursu.

  9. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany warunków konkursu w czasie jego trwania bez podania przyczyny takiej decyzji.

  10. Wszelkie spory wynikłe z udziału w niniejszym konkursie rozstrzygane będą przez organizatora w terminie 7 dni roboczych od daty zgłoszenia. Zgłoszeń reklamacyjnych należy dokonywać za pośrednictwem infolinii 736 900 800 lub mailowo pod adresem biuro@twojezbiorniki.pl

 

Bezpieczne zakupy

 

30-dniowy-zwrot-towaru-twojezbiorniki

prokonsumencki-twojezbiorniki

SSl Encryption twojezbiorniki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl